Servisní technik plynových a elektro zařízení / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů a komunikačních technologií

FirmaJezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Teplická č.p. 380/92
Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned.

O nás
- naše společnost byla založena roku 1970 a od této doby vykonává svoji činnost
- zabýváme se převážně servisem plynových spotřebičů, instalatérskými a zemními pracemi, drobnou stavařinou a taktéž prodejem instalatérského materiálu
- jsme stavební, ale i zároveň prodejní společností, která díky své montérské stránce a dlouhodobou praxí v oboru, může nabídnout vysokou kvalitu služeb

Co vás čeká
- hlavní náplní práce je zajištění servisů plynových a elektronických zařízení (kotle, bojlery, apod…)
- oprava a uvedení do provozu výše uvedených spotřebičů
- komunikace se zákazníky

Pracovní doba
- naše společnost je otevřena od 6:00-17:00 ve všedních dnech.
- pracovní doba u této konkrétní pozice je na domluvě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- znalost instalatérského, plynařského či elektro materiálu
- komunikativnost
- samostatnost
- pečlivý, dochvilný
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete
- mít praxi ve stejném či podobném oboru

Benefity: - zajímavé platové ohodnocení, jehož výše závisí pouze na Vašich výkonech
- zaměstnanecká sleva na nabízený firemní sortiment
- časová flexibilita
- hrazené školení o výrobcích od obchodních zástupců ze stran našich dodavatelů, které jako společnost nabízíme, servisujeme
- každoroční firemní akce (večírky, grilování, apod...)

Doufáme, že Vás naše pracovní nabídka zaujala a budeme se těšit na případnou spolupráci

Kontakt: Viktor Jezbera, e-mail: [email protected], tel.: 412 530 964

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Teplická 380/92, Děčín, Česko
mzda, plat (hrubý):od 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o., IČ: 06627226
datum zveřejnění nabídky práce:19. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Viktor Jezbera
telefon:412 530 964
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Jezbera a syn-topení, voda, plyn u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Teplická 380/92, Děčín, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.